
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511277
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 08:40:43 | | SCORE | 8293 |
|---|
| FPS | 138 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 7377-1202 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 68 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 886 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 28 % TDP (105 W) |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 10DE-146D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1710 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (319 W) |
|---|
|