
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511308
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 08:51:01 | | SCORE | 10948 |
|---|
| FPS | 182 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 3090 Trinity 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 19DA-1613 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (349 W) |
|---|
|