
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511365
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 09:11:24 | | SCORE | 2650 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA CMP 30HX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-2500K CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19042 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA CMP 30HX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2189 - SUB: 1458-408A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.76 |
|---|
| max core usage | 63 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1920 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (129 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 3000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-112 - SUB: 1565-110D - REV: 9 |
|---|
|