
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511367
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 09:11:45 | | SCORE | 10114 |
|---|
| FPS | 168 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 3070 Gamming X Trio 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1462-3903 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (240 W) |
|---|
|