FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511491
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 09:54:34 |
| SCORE | 3777 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 1458-408E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1786 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (287 W) |
|---|