
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511584
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 10:28:28 | | SCORE | 3467 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon Pro VII |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.217 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2666 v3 @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-FC6 - SUB: 10DE-973 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 475.14 |
|---|
| max core usage | 63 % |
|---|
| max core temperature | 39 °C |
|---|
| core clock | min: 850 MHz - max: 1059 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon Pro VII |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-66A1 - SUB: 1002-81E - REV: 6 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 43 °C |
|---|
| core clock | min: 28 MHz - max: 1152 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 53 °C |
|---|
| max power | 165 W |
|---|
|