FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511627
FurMark Knot (GL) Submitted by zell on Apr 11, 2026 @ 10:45:14 |
| SCORE | 4441 |
|---|
| FPS | 73 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.20.42.14.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1DA2-E495 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.20.42.14 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2754 MHz |
|---|
| max power | 181 W |
|---|