FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511644
FurMark (VK) Submitted by lock_cone on Apr 11, 2026 @ 10:50:57 |
| SCORE | 4975 |
|---|
| FPS | 82 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11800H @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1462-12EA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1006 MHz - max: 1426 MHz |
|---|
| max power | 85 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A60 - SUB: 1462-12EA - REV: 1 |
|---|