FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511782
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 11:34:11 |
| SCORE | 2988 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1025-1877 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8626 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2750 MHz |
|---|
| max power | 157 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon Vega 8 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1002-1636 - REV: C8 |
|---|