
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511919
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 12:08:03 | | SCORE | 7795 |
|---|
| FPS | 130 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | EVGA RTX 3080 XC3 Ultra |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 3842-3885 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1800 MHz - max: 1966 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (340 W) |
|---|
|