FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511939
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 12:12:52 |
| SCORE | 1416 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.08 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7735HS with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E1 - SUB: 1043-14C3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.08 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| core clock | min: 1320 MHz - max: 2296 MHz |
|---|
| max power | 33 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1043-14C3 - REV: A |
|---|
| max core usage | 57 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 10 W |
|---|