FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512101
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 12:57:05 |
| SCORE | 3738 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2788 - SUB: 1462-5121 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2760 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (162 W) |
|---|