FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2512254
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 13:33:56 |
| SCORE | 2847 |
|---|
| FPS | 47 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11370H @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1D05-114B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 916 MHz - max: 1088 MHz |
|---|
| max power | 49 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A49 - SUB: 1D05-114B - REV: 1 |
|---|