FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512307
FurMark (VK) Submitted by Test1 on Apr 11, 2026 @ 13:45:42 |
| SCORE | 3130 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13620H |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1462-13C8 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 526 MHz - max: 2250 MHz |
|---|
| max power | 86 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 1462-13C7 - REV: 4 |
|---|
| max core usage | 22 % |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 78 W |
|---|