
|
FurMark(x64) 2.6.0.0 - score ID: 2512659
FurMark Knot (GL) Submitted by 123 on Apr 11, 2026 @ 15:10:27 | | SCORE | 2097 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E89 - SUB: 1458-37D9 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (165 W) |
|---|
|