FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2512697
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 15:21:21 |
| SCORE | 1580 |
|---|
| FPS | 26 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 577.03 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12800HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4688 - SUB: 103C-8A1A - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4146 |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2460 - SUB: 103C-8A1A - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 922 MHz - max: 1546 MHz |
|---|