FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512838
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 15:55:03 |
| SCORE | 3802 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1458-D000 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 33 % |
|---|
| core clock | min: 950 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 146 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1458-4199 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2880 MHz - max: 2986 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|