
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2512896
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 16:08:52 | | SCORE | 6660 |
|---|
| FPS | 111 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4500 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 10DE-119E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1405 MHz - max: 1620 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (183 W) |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Driver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12CE2-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|