
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513043
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 16:36:52 | | SCORE | 18541 |
|---|
| FPS | 308 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5080 AMP Extreme Infinity |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 19DA-1762 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2738 MHz - max: 2926 MHz |
|---|
| max power | 113 % TDP (403 W) |
|---|
|