FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513074
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 16:45:43 |
| SCORE | 2697 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 10DE-2489 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1756 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (188 W) |
|---|