
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513308
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 17:38:10 | | SCORE | 4065 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 196E-1439 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1178 MHz - max: 2910 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (251 W) |
|---|
|