
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2513393
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 17:58:29 | | SCORE | 1494 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 1650 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.133 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4600H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 1650 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F95 - SUB: 1025-1447 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 676 MHz - max: 1350 MHz |
|---|
| max power | 31 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1636 - SUB: 1025-1455 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 200 MHz |
|---|
|