
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513546
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 18:38:28 | | SCORE | 6399 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F02 - SUB: 19DA-2516 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.59 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1486 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (176 W) |
|---|
|