FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513592
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 18:49:08 |
| SCORE | 2640 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 17AA-3E3A - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7026 |
|---|
| max core usage | 16 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D59 - SUB: 17AA-3E3A - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 2550 MHz |
|---|