
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513632
FurMark (VK) Submitted by crzada on Apr 11, 2026 @ 19:00:25 | | SCORE | 7570 |
|---|
| FPS | 126 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D83 - SUB: 1771-2062 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2288 MHz - max: 2572 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (130 W) |
|---|
|