FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513704
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:22:32 |
| SCORE | 12902 |
|---|
| FPS | 213 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 D v2/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 D v2 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B8C - SUB: 7377-1400 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2452 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (576 W) |
|---|