
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513709
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:23:51 | | SCORE | 3320 |
|---|
| FPS | 55 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU X5550 @ 2.67GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-F445 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2126 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|
|