
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513718
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:25:01 | | SCORE | 8892 |
|---|
| FPS | 147 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 10DE-153C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1666 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (198 W) |
|---|
|