FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513721
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:25:33 |
| SCORE | 4568 |
|---|
| FPS | 76 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 5090 Suprim Liquid SOC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1462-5300 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| core clock | min: 1966 MHz - max: 2866 MHz |
|---|
| max power | 81 % TDP (477 W) |
|---|