FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513795
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:40:22 |
| SCORE | 803 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1270 V2 @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 10DE-1B06 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1481 MHz - max: 1785 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (259 W) |
|---|
| GPU1 | Citrix Indirect Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 5853-1003 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|