
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513844
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:55:40 | | SCORE | 9266 |
|---|
| FPS | 154 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1849-5304 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 214 MHz - max: 2239 MHz |
|---|
| max power | 498 W |
|---|
|