
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513899
FurMark (VK) Submitted by kww on Apr 11, 2026 @ 20:08:18 | | SCORE | 851 |
|---|
| FPS | 14 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.278 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F91 - SUB: 1028-905 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1260 MHz - max: 1396 MHz |
|---|
| max power | 50 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E9B - SUB: 1028-905 |
|---|
|