FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513946
FurMark (GL) Submitted by EFNEFJERNERJ on Apr 11, 2026 @ 20:19:08 |
| SCORE | 1824 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX A3000 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 529.19 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11950H @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA RTX A3000 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24B8 - SUB: 103C-886D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1020 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP (90 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A60 - SUB: 103C-886D - REV: 1 |
|---|