
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513973
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 20:26:46 | | SCORE | 3400 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4500 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2488 - SUB: 1043-883A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1710 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (240 W) |
|---|
|