
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514002
FurMark (GL) Submitted by VagnerRondon01 on Apr 11, 2026 @ 20:33:37 | | SCORE | 3570 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7820X CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1EAE-6606 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 502 MHz - max: 2198 MHz |
|---|
| max power | 187 W |
|---|
|