
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514035
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 20:39:53 | | SCORE | 1802 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 3842-3755 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 75 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1920 MHz |
|---|
| max power | 74 % TDP (175 W) |
|---|
|