
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2514060
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 20:44:42 | | SCORE | 9925 |
|---|
| FPS | 164 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 3842-3751 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1246 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 92 % TDP (199 W) |
|---|
|