FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2514157
FurMark ROG (GL) Submitted by daddyzombie on Apr 11, 2026 @ 21:12:04 | | SCORE | 14372 |
|---|
| FPS | 238 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5080 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-89DE - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 85 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2842 MHz - max: 2880 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (441 W) |
|---|
|