FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514181
FurMark Knot (GL) Submitted by belix0877 on Apr 11, 2026 @ 21:19:49 |
| SCORE | 2819 |
|---|
| FPS | 47 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RTX 4060 WindForce OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 1458-4107 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2430 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1043-85E5 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 37 °C |
|---|
| core clock | min: 140 MHz - max: 140 MHz |
|---|
| max power | 4 % TDP (12 W) |
|---|