FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514185
FurMark Knot (GL) Submitted by belix0877 on Apr 11, 2026 @ 21:21:51 |
| SCORE | 2901 |
|---|
| FPS | 48 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RTX 4060 WindForce OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 1458-4107 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2476 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1043-85E5 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1481 MHz - max: 1823 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (262 W) |
|---|