
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514221
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 21:34:02 | | SCORE | 12021 |
|---|
| FPS | 199 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 10DE-16F4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (483 W) |
|---|
|