FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2514241
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 21:38:54 |
| SCORE | 1531 |
|---|
| FPS | 26 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1558-155 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5333 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1200 MHz |
|---|
| max power | 53 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1558-175 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 900 MHz - max: 1680 MHz |
|---|