
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514248
FurMark (GL) Submitted by 5ra on Apr 11, 2026 @ 21:40:03 | | SCORE | 9866 |
|---|
| FPS | 164 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1458-40C0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2370 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (450 W) |
|---|
|