
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514270
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 21:46:35 | | SCORE | 4032 |
|---|
| FPS | 61 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1458-403F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 420 MHz - max: 1920 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (346 W) |
|---|
|