
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514272
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 21:46:48 | | SCORE | 6491 |
|---|
| FPS | 108 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 9070 Quicksilver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8710 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 63 MHz - max: 1842 MHz |
|---|
| max power | 259 W |
|---|
|