
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514278
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 21:48:20 | | SCORE | 10551 |
|---|
| FPS | 174 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1458-2429 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1483 MHz - max: 2796 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|
|