
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514325
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:04:15 | | SCORE | 8341 |
|---|
| FPS | 138 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1458-2313 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 1360 MHz - max: 1721 MHz |
|---|
| max power | 241 W |
|---|
|