FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514335
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:08:27 |
| SCORE | 78 |
|---|
| FPS | 1 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 960/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4690K CPU @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 960 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1401 - SUB: 1458-36BE - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 136 MHz - max: 406 MHz |
|---|
| max power | 33 % TDP (43 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 4600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-412 - SUB: 1458-D000 - REV: 6 |
|---|