FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2514344
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:11:07 | | SCORE | 9511 |
|---|
| FPS | 158 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 3900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1043-8A1F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2386 MHz - max: 2596 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (146 W) |
|---|
|