FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514355
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:15:13 |
| SCORE | 10098 |
|---|
| FPS | 168 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.02 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RTX 5080 Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4176 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.02 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 862 MHz - max: 2422 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (367 W) |
|---|